![](/content/content/482/seker_is_sendikasindan_tebrik_ziyareti-620x350.png)
Şeker-İş Sendikası Genel Başkanı İsa Gök ve Yönetim Kurulu, 23-24 Mart tarihinde gerçekleştirilen Tez-Koop İş Sendikası 11. Olağan Genel Kurulu’unda Başkanlığa seçilen Haydar Özdemiroğlu ve Yönetim Kurulu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Şeker-İş Sendikası Genel Başkanı İsa Gök ve Yönetim Kurulu, 23-24 Mart tarihinde gerçekleştirilen Tez-Koop İş Sendikası 11. Olağan Genel Kurulu’unda Başkanlığa seçilen Haydar Özdemiroğlu ve Yönetim Kurulu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.