![](/content/content/628/adapazarisekerfabrikasinda6donemtopluissozlesmesi-900x420.png)
Sendikamız Şeker-İş ve Adapazarı Şeker Fabrikası A.Ş. arasında yürütülen 6. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinde 29.09.2021 tarihi itibariyle anlaşma sağlanmıştır. İmzalanan toplu iş sözleşmesi sendikamıza ve üyelerimize hayırlı olsun.
Sendikamız Şeker-İş ve Adapazarı Şeker Fabrikası A.Ş. arasında yürütülen 6. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinde 29.09.2021 tarihi itibariyle anlaşma sağlanmıştır. İmzalanan toplu iş sözleşmesi sendikamıza ve üyelerimize hayırlı olsun.