TÜRKİYE GIDA VE ŞEKER SANAYİ İŞÇİLERİ SENDİKASI GENEL BAŞKANI İSA GÖK’ÜN İZMİR’DEKİ TERÖR SALDIRISINA İLİŞKİN 06.01.2017 TARİHLİ BASIN AÇIKLAMASIDIR
“TÜRKİYE, CİNAYET ŞEBEKELERİNE ASLA TESLİM OLMAYACAK”

Dünakşam üzeri İzmir Bayraklı’da Adliye Binası önündeki menfur terör saldırısı sonucu, 1 polisimiz ve 1 adliye çalışanımızın şehit olmasının üzüntüsü içerisindeyiz.
Bölücü emeller uğruna, Anadolu ve Ortadoğu coğrafyası üzerinde türlü oyunlara başvuran mihrakların maşalığını yapan, karanlık ve puslu yüzünü her fırsatta gösteren terör örgütlerinin kalleş saldırıları, bizleri sindirmek yerine her geçen gün daha da güçlendirmektedir.Gözü dönmüş şer odaklarının ardı arkası kesilmeyen alçak saldırıları, aziz Türk milletini asla yıldırmayacaktır. Türkiye, ne cinayet şebekelerine ne de onların masa başında dünya haritaları çizen ağa babalarına asla teslim olmayacaktır. Vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü şiar edinmiş olan kadirşinas milletimiz, Anadolu toprakları üzerinde çizilen hiçbir projenin kıymet-i harbiyesinin olmadığını, milletin kendi kaderini kendisinin tayin ettiğini ve etmeye de devam edeceği mesajını tüm dünya kamuoyuna vermeye devam edecektir.
Dikkati ve tecrübesi sayesinde şüpheli aracı görüp takip eden ve daha büyük bir facia yaşanmasını önleyerek şehit düşen kahraman polisimiz Fethi SEKİN ve hain saldırı sonucu şehit olan adliye çalışanı Musa CAN kardeşimize Allah’tan rahmet dileriz. Başta kederli şehit aileleri olmak üzere, tüm milletimizin başı sağ olsun.
 

                              Saygılarımızla,
                                    İsa GÖK
                               Genel Başkan